Prodej rodinného domu 5+1 se zahradou a garáží v obci Horní Dubenky

Evidenční číslo: DS3374
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Horní Dubenky
Cena: 3 495 000Kč
3 495 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji rodinný dům (celková výměra 726 m2) se zahradou (654 m2) a garáží (45 m2) v obci Horní Dubenky. Dům je vhodný pro trvalé i rekreační bydlení.

Obec Horní Dubenky se nachází v okrese Jihlava v Kraji Vysočina. Obec se skládá jednak z původní vsi a jednak ze sídliště Janštejn při stejnojmenné sklárně. V obci je mateřská a základní škola - 1.stupeň. Doprava je zajištěna autobusovým spojením do Jihlavy /cca hodina cesty/, dále do Telče, Třeště, Počátků, Studené, Stojčína a Panských Dubenek. V těchto větších městech je kompletní občanská vybavenost. V okolí je nádherná příroda, koupání, cyklostezky, turistické stezky, lesy, památky - např. zámek Telč nebo hrad Roštejn, dále lyžařský areál Čeřínek, ski areál Křemešník, rozhledna Pípalka a další.

Samotný dům je v dobrém technickém stavu. Dům je cihlový, starý asi 55 let, celý podsklepený. V případě zájmu lze přistavět další podkrovní pokoje v patře. Krovy jsou v dobrém stavu, nutná jen impregnace. Majitel může po domluvě dům zcela vyklidit anebo nechá úplně či částečně zařízený. Střecha je eternitová. Dům prošel cca před 25ti lety rekonstrukcí /střecha, příčky, krovy/, podzemní podlaží je zatepleno polystyrenem v roce 2019. V domě je zaveden plyn, elektřina, voda z řadu, kanalizace.

Dominantou domu je obývací pokoj o výměře 22 m2, ze kterého je krásný výhled na okolní krajinu. Z obývacího pokoje vstupujeme do jídelny /výměra 18 m2/ a dalšího pokoje, který nyní slouží jako ložnice /výměra 14 m2/. Dále je zde průchozí kuchyň /výměra 8 m2/ a koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC /výměra 6 m2/. V patře jsou další dva pokoje /výměra 13,5 a 10,5 m2/.
Vedle domu je další obytný dům /tzv. vejminek/, dvě místnosti slouží zatím jako dílna, ale lze z nich udělat pokoje k bydlení. Parkovat je možno nejen v garáži, ale i na dlážděné cestě k domu, jsou tedy k dispozici až čtyři parkovací místa.
Zahrada je udržovaná, mnoho vzrostlých stromů a keřů. Na konci zahrady vejdete vrátky přímo do lesa, za kterým je rybník.

Nemovitost je volná ihned a lze ji financovat hypotékou. Více informací u makléře. PENB je ve stádiu zpracování, proto uvádíme energetickou třídu G.

Základní info

Umístění: Okraj obce
Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Cihlová
Adresa: Horní Dubenky
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK

Plochy

Plocha zastavená: 726m2
Plocha sklepa: 22m2
Plocha zahrady: 654m2

Počty místností, umístění

Počet místností: 6
Počet koupelen: 1
Počet garáží: 1
Počet parkovacích míst: 3
Počet nebytových prostor: 4
Počet pokojů: 5
Počet NP: 2
Počet PP: 1
Typ objektu: patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Podle vyhlášky: vyhláška 78/2013 Sb.

Vybavení objektu

Zahrada, Zařízeno nábytkem, Sklep, Garáž, Parkování

Inženýrské sítě

Kanalizace, 230V, 380V, Internet, Voda, pitná, Plyn

Dopravní dostupnost

Silnice, Autobus

Vybavenost v okolí

Škola, Školka, Úřady

Charakter okolí objektu

Obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Telekomunikace:

Internet

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Plyn:

Plynovod

Typ vytápění objektu:

Lokální plynové

Elektro:

230V

Máte otázku?

Dagmar Štěpánková

+420 702241243

Kde inzerujeme?