Prodej pozemku k bydlení na hezkém místě, 2.396m2, Dražice, Benátky nad Jizerou

Evidenční číslo: IR3373
Adresa: Benátky nad Jizerou, Dražice
Cena: 5 300 000Kč
5 300 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek na krásném místě v obci Dražice u Benátek nad Jizerou, v okrese Mladá Boleslav, v údolí řeky Jizery. Pozemek o výměře 2.396 m2 je situovaný na krásném místě v mírném svahu s orientací na sever, ze kterého je moc hezký výhled na zříceninu hradu Dražice, která je v sezóně i osvětlená. Nicméně sluneční svit je zde po celý den, v okolí mu nebrání žádná stavba, pouze 3 ořešáky, které v horkých letních dnech skýtají vlahý stín a místo pro odpočinek.

Ke hranici pozemku je zaveden plyn, tedy nutno v případě potřeby na pozemek dotáhnout. Obecní vodovod i elektřina na pozemku dotažená je, protože zde stojí zkolaudovaná zděná chata, která ale nesplňuje požadavky moderního bydlení či chalupaření, navíc její technický i statický stav není vyhovující. Tedy spíše jde o stavební parcelu, na které si nový majitel vybuduje chatu či dům vlastní a tuto původní strhne. Chata je napojena na jímku, ale kanalizace je také dotažena na hranici pozemku u spodní branky, tedy k dispozici jsou kompletní IS.

Na pozemku lze postavit jak rodinný dům, tak i rekreační objekt se zastavěnou plochou do 40% výměry pozemku, tedy nabízí se možnost mít zde postaven velký rodinný dům ve stylu bungalovu.

Z obce Dražice se dostanete autem na metro Černý most za cca 25min, nebo autobusem ze zastávky Na Štěpničce, která je od pozemku cca 3min. chůze, do Lysé nad Labem, dále vlakem směr Masarykovo nádraží za cca 1h. V obci je místní hospoda, ostatní občanská vybavenost je jednu zastávku autobusem v Benátkách nad Jizerou či 3min. autem.

Nemovitost je volná ihned. Možno financovat hypotékou. Více informací u makléře.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Adresa: Benátky nad Jizerou, Dražice
Cena obsahuje s provizí RK, včetně právního servisu

Počty místností, umístění

Počet místností: 4
Počet koupelen: 2
Počet parkovacích míst: 4
Počet pokojů: 3

Inženýrské sítě

220V, Kanalizace, Plyn, Voda, pitná

Dopravní dostupnost

Autobus, Silnice

Charakter okolí objektu

Obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Dálkový vodovod

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Jímka, Veřejná kanalizace

Plyn:

Plynovod

Typ vytápění objektu:

Lokální elektrické, Lokální tuhá paliva

Elektro:

230V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?