Evidenční číslo: IR3385
Adresa: Kojátky
Cena: 1 600 000Kč
Poznámka k ceně: včetně provize
1 600 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek určený pro bydlení se stavbou určenou k demolici, jež se nachází v obci Kojátky, nedaleko města Bučovice. Pozemek je situován nedaleko centra obce s možností bezproblémového parkování před domem pro více aut na obecních pozemcích. Z IS k dispozici elektřina, i 380V, plyn a kanalizace k dispozici není, nicméně se na tyto sítě lze připojit, jsou dostupné v silniční trati před domem se zhotovenými přípojkami. Vodovod v obci není, k využití je vlastní studna. Obec ale vybudování vodovodního řádu připravuje a na jaře 2021 by se měly zahájit stavební práce.

Nemovitost tedy nabízí možnost postavit si dům dle vlastních představ, celková velikost pozemku je 920 m2, zastavěná plocha a nádvoří činí 233 m2, uliční šíře je 14 m. Zahrada má velikost 687 m2, je mírně zpustlá, tedy i ta potřebuje péči řádného hospodáře.

Jde tedy především o místo, resp. pozemek, jež je v prostřední části mírně svažitý a na konci již opět rovinatý s ovocnými stromy a výhledem do okolní krajiny. Naproti pozemku přes ulici nestojí také žádné stavby, tedy i zde je volný výhled na okolní krajinu.

V obci je autobusová zastávka se spojením do Bučovic, obecní úřad a knihovna. Ostatní vybavenost v sousedních Bučovicích.

Nemovitost je volná ihned a lze ji financovat hypotékou. Více informací u makléře.

Základní info

Umístění: Klidná část obce
Adresa: Kojátky
Cena obsahuje včetně právního servisu, s provizí RK

Počty místností, umístění

Počet místností: 4

Inženýrské sítě

220V, 380V, Kanalizace, Plyn, Studna

Dopravní dostupnost

Silnice, Autobus

Vybavenost v okolí

Úřady

Charakter okolí objektu

Obytná

Další údaje

Zdroj vody:

Místní zdroj

Přístupová cesta:

Asfaltová

Odpad, kanalizace:

Veřejná kanalizace

Plyn:

Plynovod

Typ vytápění objektu:

Lokální tuhá paliva

Elektro:

230V, 400V

Máte otázku?

Kde inzerujeme?