Nový nízkoenergetický bezbariérový rodinný dům T135 o dispozici 5+kk s užitnou plochou 135m2 na pěkn

Evidenční číslo: JSI2739-0121
Typ: Samostatně stojící
Adresa: Řevnická, Svinaře
Cena: 7 564 000Kč
Poznámka k ceně: Cena obsahuje pozemek, kompletní inženýring, stavbu na klíč včetně DPH
7 564 000Kč

Nemovitosti

Popis nemovitosti

Nový nízkoenergetický bezbariérový rodinný dům T135 o dispozici 5+kk s užitnou plochou 135m2 na pěkném pozemku o výměře 800m2 v obci Svinaře. Krásný, slunný, zasíťovaný pozemek.
Moderní dům s valbovou střechou je ideální na čtvercový pozemek. Velké prosklené plochy směřují na krytou terasu. Kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem jsou elegantně spojeny do jednoho funkčního celku. Tři ložnice umožní uzpůsobit využití podle potřeb a představ majitelů.
Dům nabízí pohodlné bydlení pro rodinu s dětmi. Svým provedením se hodí do středně vysoké zástavby s rovinatým až mírně svažitým terénem. Celý dům je zastřešen valbovou střechou. Splňuje vyhlášku (Nearly zero-energy buildings NZEB).
Do projektu je možné zapracovat klientské změny. Samozřejmostí změn v projektu je možnost zrcadlového provedení. Připravíme profesionálně zpracované podklady pro stavební řízení a zajistíme provádění technického dozoru investora a komunikací se stavebním úřadem. Pro pohodlné užívání domu Vám navrhneme optimálního způsob vytápění a větrání a návrh interiéru včetně úpravy exteriéru a mnoho dalších doprovodných služeb pro snadné jednání s bankou v rámci sjednání hypotéčního úvěru a jeho následného čerpání.
Malebná obec Svinaře leží 4 kilometry od Řevnic. Dobrá dostupnost veřejné dopravy autobus a vlak. V obci je mateřská škola, konzum, Česká pošta, knihovna, sportovní areál, několik restaurací a bohatý spolkový život. Ideální klidné a pohodové bydlení, Koněprusy a Brdy na dosah.
ID nemovitosti JSI2739-0121.

Základní info

Typ objektu: Samostatně stojící
Konstrukce: Dřevostavba
Adresa: Řevnická, Svinaře
Cena obsahuje včetně DPH

Plochy

Plocha zastavená: 166m2

Počty místností, umístění

Počet NP: 1
Typ objektu: Přízemí

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti: B - velmi úsporná

Vybavení objektu

Nezařízeno nábytkem

Další údaje

Typ vytápění objektu:

Jiné

Máte otázku?

www.domyspozemkem.cz/

Kde inzerujeme?